Квартиры посуточно в Киеве


Светловодск - небольшой курортный зеленый город

который расположен в географическом центре Украины на берегу славной реки Днепр.В городе множество парков и лесных насаждений, потому его иногда называют "зеленым" городом. Всю северную часть Свитловодска занимает побережье водохранилища. С другой стороны лежат славные днепровские плавни, где можно отдохнуть, порыбачить на множестве прудов, озерец, и проливов.

На побережье Кременчугского водохранилища много туристических баз.


Посмотреть фото прекрастного города с высоты птичьего полета. Вы можете здесь >>>

И еще фото >>>

По вопросам отдыха в г.Светловодске >>>

Коротко про Світловодськ


Світловодськ - місто обласного підпорядкування, адміністративний і промисловий центр, розташований на правому і лівому берегах Дніпра в центрі могутнього промислового Придніпровського регіону.
Можливі види транспортного зв`язку - автомобільний, залізничний і водний.
Гордість міста - красуня Кременчуцька гідроелектростанція.
Основними видами промисловості є:
- електроенергетика.
- промисловість будівельних матеріалів: збірні залізобетонні конструкції, швидкомонтуємі споруди, металоконструкції, нерудні матеріали, пиломатеріали, столярні вироби, теплоізоляційні вироби.
- машинобудування: станції електрозв'язку, казани опалювальні, телемагнітоли, радіо пристрої і радіостанції, магнітоли, ланцюги для сільськогосподарської техніки, каркасні офісні меблі, деталі і вироби з пластмас.
- кольорова металургія: напівпровідникова продукція, вироби з алюмінієвого профілю, вироби з твердих сплавів.
- хімічна: склопластикові прутки і стрижні.
- харчова промисловість: хлібобулочні і кондитерські вироби, мінеральна вода, макаронні вироби, масло вершкове, суцільномолочна продукція, ковбасні і м'ясні вироби.
- легка (місцева) промисловість: чайні сервізи і набори посуду, обприскувачі, вироби з пластмаси, меблі, садово-городній інвентар, вироби зі скла, фанера клееная.
Будівельна база, крім заводів по випуску будматеріалів і конструкцій, нараховує в собі два будівельно-монтажних управління і біля десяти ремонтно-будівельних організацій.
В місті працюють два спеціалізованих транспортних підприємства, підприємство зв'язку.
У місті бере початок водовод "Дніпро-Кіровоград", що забезпечує водою, крім Світловодська, ще міста обласного підпорядкування Олександрію, Знаменку і Кіровоград.
Світловодськ має упоряджений стадіон, Палац спорту з плавальним басейном, сучасний тенісний корт, яхт-клуб.
Завдяки багатому природному ландшафтові (великі водні простори Кременчуцького водоймища і зелені масиви) у місті діють пансіонат "Славутич", бази відпочинку, табори для оздоровлення дітей влітку.
Розширюються міжнародні зв'язки міста. Так, з 1998 року місто Світловодськ включене в Програму Партнерства Громад по поширенню досвіду місцевого самоврядування (проект Фундації "Україна-США", що здійснюється при фінансовій підтримці Агенції США з міжнародного розвитку). Містом-партнером м. Світловодська визначений м. Спрінгфілд (штат Іллінойс, США).
У числі перших міст України у Світловодську розроблений, схвалений на громадських слуханнях і затверджений міською радою Стратегічний план економічного розвитку "Світловодськ - 2010". Стратегічним планом визначена стратегія розвитку міста на найближчі десять років. Стратегічний план економічного розвитку "Світловодськ-2010" визначає місто як промислово-транспортний і туристсько-рекреаційний центр.
Місто має свій Статут, герб і прапор міста.
Світловодська міська Рада виражає готовність співпрацювати з усіма кампаніями, що бажають вкладати капітал у наше місто, на взаємовигідній основі і на будь-якому рівні. Ми готові розглянути усі Ваші пропозиції з приводу інвестицій, спільних проектів, спільних підприємств.
Якщо у Вас виникне бажання подивитися усе самим, раді будемо бачити Вас на нашій землі, у нашому місті.

З повагою,
Міський голова Володимир Волков


Создан 10 июл 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 Квартира.com
Недвижимость Киев
links.tochka.net